Párty minidezerty

cena na dotaz

Chcete-li na vaší oslavě či firemní akci zaujmout jedinečnými raw dezerty, které potěší oči i smysly vašich hostů, toto je ta pravá volba. Minidezerty jsou složené z raw dortového krému libovolné příchuti, který spočívá na vrstvě směsi z ořechů a sušeného ovoce, doplněné kusy čerstvého ovoce. Celý raw dortík je servírován v krásné lodičce z balzového dřeva, doplněný dřevěnou lžičkou. Na fotografii jsou borůvkový, fíkovo-čokoládový, pomerančový a jahodový minidezert.

Vlastnosti
bez lepku, bez mléka a laktózy, bez chemických přísad (barviv, konzervantů, Éček), bez přidaného cukru, veganský (pouze z rostlinných surovin), raw (tepelně neupravený, veškeré vitamíny, živiny a výživové hodnoty zůstávají zachovány)

Složení
složení, tvar a velikost raw dortů uvedených zde v sekci Speciality lze vybrat a připravit na míru dle vašeho přání. přesné složení naleznete v detailu všech našich raw dortů na tomto odkazu.

Low Carb (LC)
na přání vám připravíme variantu raw dortu se sníženým obsahem sacharidů (až o 40 %)

Trvanlivost
chladnička (5°C) 7 dní
mraznička (-15°C) 4 týdny

Balení
vrstvená dortová krabice, pevná termo-izolační dortová podložka

Způsob dodání
osobní odběr na adrese Štorchova 5, Praha 8 – Libeň
kurýr po Praze

Způsob úhrady
v hotovosti
bankovním převodem – předem
bankovním převodem – po odběru (splatnost 7 dnů)

Záruka spokojenosti a vrácení peněz
Pokud si nejste nákupem jisti, případně vybraný raw dort z jakéhokoliv důvodu nesplní vaše představy, můžete být zcela bez obav. Platba za dort vám v takovém případě bude v plné výši vrácena.

Kontakt
1 Category