Čtvercový dort III.

cena na dotaz

Pořádáte oslavu pro mnoho lidí a před kulatým tvarem dáváte přednost čtverci? Objemu raw dortu se meze nekladou a raw dort ve stylu amerického square cake je krásným zpestřením každé oslavy. Na fotografii je čtyř-druhový dort složený z druhů káva mocca, limetka, jahoda a čokoláda-fík. Zdobený je nápisy a logem z čokolády, zrníčky kávy a brusinkami (kávová část), proužky bio citronové kůry, mandlemi, kousky citronu a kokosového ořechu (limetková část), čerstvými jahodami a kusy drcené čokolády (jahodová část) a kousky kokosového ořechu, para ořechy a kusy drcené čokolády (čokoládovo-fíková část).

Vlastnosti
bez lepku, bez mléka a laktózy, bez chemických přísad (barviv, konzervantů, Éček), bez přidaného cukru, veganský (pouze z rostlinných surovin), raw (tepelně neupravený, veškeré vitamíny, živiny a výživové hodnoty zůstávají zachovány)

Složení
složení, tvar a velikost raw dortů uvedených zde v sekci Speciality lze vybrat a připravit na míru dle vašeho přání. přesné složení naleznete v detailu všech našich raw dortů na tomto odkazu.

Low Carb (LC)
na přání vám připravíme variantu raw dortu se sníženým obsahem sacharidů (až o 40 %)

Trvanlivost
chladnička (5°C) 7 dní
mraznička (-15°C) 4 týdny

Balení
vrstvená dortová krabice, pevná termo-izolační dortová podložka

Způsob dodání
osobní odběr na adrese Štorchova 5, Praha 8 – Libeň
kurýr po Praze

Způsob úhrady
v hotovosti
bankovním převodem – předem
bankovním převodem – po odběru (splatnost 7 dnů)

Záruka spokojenosti a vrácení peněz
Pokud si nejste nákupem jisti, případně vybraný raw dort z jakéhokoliv důvodu nesplní vaše představy, můžete být zcela bez obav. Platba za dort vám v takovém případě bude v plné výši vrácena.

Kontakt
1 Category