GALERIE: Raw dort s živým květem I.

Kategorie: ZAKÁZKOVÉ DORTY

Živé květy patří mezi oblíbené způsoby zdobení našich dortů. Dodají dortu romantický nádech a vyvolají pocit vyjímečnosti. Na fotografii je fíkovo-čokoládový dort zdobený květem z čajové růže.

Vlastnosti
bez mouky a lepku, bez mléka a laktózy, bez vajec, bez chemických přísad (barviv, konzervantů, Éček), bez přidaného cukru, veganský (pouze z rostlinných surovin), raw (tepelně neupravený, veškeré vitamíny, živiny a výživové hodnoty zůstávají zachovány)

Složení, velikost, cena
Nyní se nacházíte v sekci zakázkových dortů, které jsme realizovali pro naše zákazníky dle jejich specifických požadavků. Protože složení i ceny zakázkových dortů jsou vždy individuální, na této stránce je neuvádíme. Pokud se chcete dozvědět detailní informace o složení, velikostech a cenách našich základních druhů, přejděte prosím na stránku Druhy dortů. Pokud vás zajímá cena tohoto konkrétního dortu, kontaktujte nás prosím.

volitelné „Bez agáve“
na přání vám bez příplatku připravíme variantu tohoto raw dortu s vyloučením raw agáve sirupu, který bude zcela nahrazen březovým cukrem nebo datlemi

volitelné „Bez ořechů“
na přání vám bez příplatku připravíme variantu tohoto raw dortu s vyloučením skořápkových plodů

volitelné „Low Carb“
na přání vám bez příplatku připravíme variantu tohoto raw dortu se sníženým obsahem sacharidů (až o 40 %)

volitelné „Namáčení ořechů a semen“
v zájmu uchování plnější a výraznější chuti našich raw dortů použité ořechy a semena před výrobou nenamáčíme, přejete-li si pro svůj dort tento proces zařadit, rádi jej bez příplatku provedeme

Trvanlivost
chladnička (5°C) 7 dní
mraznička (-15°C) 4 týdny

Balení
vrstvená dortová krabice, pevná termo-izolační dortová podložka

volitelné „Extra-termo“
standardní balení je navíc vloženo do silné vrstvené krabice s výplní ledových vložek, která zajistí výdrž dortu až 6 hodin mimo chlazené prostředí

Doba výroby
jednoduché raw dorty se základním zdobením – do druhého dne
jednoduché raw dorty s náročnějším zdobením – do 3 dnů
složitější raw dorty (patrové, čtvercové) s náročnějším zdobením – do 7 dnů

Způsob dodání
osobní odběr (kontakt)
kurýr po Praze

Způsob úhrady
v hotovosti
bankovním převodem – předem
bankovním převodem – po odběru (splatnost 7 dnů)

Záruka spokojenosti a vrácení peněz
Pokud si nejste nákupem jisti, případně by vybraný raw dort z jakéhokoliv důvodu nesplnil vaše představy, můžete zůstat zcela bez obav. Platba za dort vám v takovém případě bude bez dalších podmínek v plné výši vrácena.

Hodnocení zákazníků
Kdo je Raw Planet? Jak důležitá je pro nás kvalita výroby, servis, komunikace, ochota a vztřícnost? Odpovědi na tyto otázky dostanete přímo od našich zákazníků. Přečtěte si na stránce Napsali o nás, jak nás hodnotí na sociálních médiích.

Kontakt
1 Category